Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAESSON, Ilse (gift Roempke, 1907-1999): Måsar, signerad Ilse Roempke, olja på pannå, ca 52x61 cm
264599
2014-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här