Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Hamnmotiv, signerad A Nordling, olja på duk, ca 50x65 cm
Lagnong, mindre hål
264615
2014-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här