Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Hamnmotiv, signerad A Nordling, olja på duk, ca 50x65 cm
Zustandsbeschreibung
Lagnong, mindre hål
264615
2014-09-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner