Adolf Fredrik Nordling oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Hamnmotiv, signerad A Nordling, olja på duk, ca 50x65 cm

Zustandsbeschreibung

Lagnong, mindre hål

264615

2014-09-17