Bonbonjär 1800-tal

Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal
Bonbonjär 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONBONJÄR, 1800-tal, vitmetall, uppburen av kvinna i helfigur, lockknopp i form putto ridandes på en snigel, höjd ca 43 cm

Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Slitage, skador, något skev

264616

2014-09-16