Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FARTYGSMODELL, omkring 1900-talets mitt, blockmodell av tremastad slätskonare, bemålad i vitt, svart och grönt, l. ö. a. 40 cm, smärre skador
Smärre skador, lösa detaljer
264617
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här