Fartygsmodell slätskonare

Fartygsmodell slätskonare
Fartygsmodell slätskonare
Fartygsmodell slätskonare
Fartygsmodell slätskonare
Fartygsmodell slätskonare
Fartygsmodell slätskonare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, omkring 1900-talets mitt, blockmodell av tremastad slätskonare, bemålad i vitt, svart och grönt, l. ö. a. 40 cm, smärre skador

Smärre skador, lösa detaljer

264617

2014-09-15