Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1900-tal, bemålad i vitt och brons, l. ö. a. 35 cm, i glasmonter
Mast bruten, skador
264624
2014-09-15