Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1900-tal, bemålad i vitt och brons, l. ö. a. 35 cm, i glasmonter

Mast bruten, skador

264624

2014-09-15