Oidentifierad konstnär, oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, ångfartyg med segel, monogramsignerad L.W., olja på duk, 45x65 cm

264630

2014-09-17