Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORG, Axel (1847-1916): Motiv med höstlandskap, signerad Axel Borg, olja på duk, 46x65 cm

264639

2014-10-16