Axel Borg oljemålning
2014-10-16
264639
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORG, Axel (1847-1916): Motiv med höstlandskap, signerad Axel Borg, olja på duk, 46x65 cm