Sven-Invar Johansson
2014-09-17
264658
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Sven-Ingvar (född 1962): "komposition med hand", signerad och numrerad 4/35, -94, torrnål, 30,5x40,5 cm