Bozena Johansson oljor

Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor
Bozena Johansson oljor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANSSON, Bozena (samtida): 1 par, Katt och möss, signerad och daterad Bozena Johansson 7?, olja på pannå, 41x33 cm vardera

264659

2014-09-17