Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Ekenäs slott, Östergötland, signerad och daterad J Hansfon 1862, olja på pannå, ca 18x22 cm
Krackeleringar
264678
2014-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här