Kandelaber pläter

Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, 1800-talets slut, pläter, 2-armad, 2-delad, lösa ljusmanschetter, höjd ca 49 cm

Försilvring med slitage

264681

2014-09-15