Ander Holm oljemålning 17/1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLM, Anders (1751-1824): Fiskare vid strand, med text a tergo "af Holm", olja på duk, 28x44 cm

Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Krackelerad, färgbortfall, duklagning

264683

2014-09-18