Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HOLM, Anders (1751-1824): Fiskare vid strand, med text a tergo "af Holm", olja på duk, 28x44 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Krackelerad, färgbortfall, duklagning
264683
2014-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här