Sven Erixson litografi
2014-09-17
264684
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurkomposition, signerad S.Erixsion, färglitografi, 27x36 cm
Gulnader