Lådspegel 1800-tal
2014-09-15
264687
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LÅDSPEGEL, 1800-tal, 2-lådig, faner i mahogny, höjd ca 64, 53x26 cm
Spegelglas med fläckar, fanerskador