Stol gustaviansk
2014-09-15
264690
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, gustaviansk, provinsarbete, signerad ILG, betsat/bonad, träskuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Renoverad, lagningar senare klädsel, maskstungen