Bertram Schmitterlöw etsningar Stockholm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHMITERLÖW, Bertram (1920-2002): (3) Stockholmsmotiv, signerade Schmiterlöw och daterade -44 samt -47, numrerade, 200 ex, etsningar, 23x25, 23x32 samt 23x34 cm

264691

2014-09-17