Bengt Fransson oljemålning
2014-09-18
264723
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Sommardag med barnen", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27