Bokskåp 2-delat i engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BOKSKÅP, 2-delat, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, bakomliggande hyllplan, dekor av tandsnitt i krön, höjd ca 182, 140x31 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage

264742

Päivämäärä:

2014-09-15