Bokskåp 2-delat i engelsk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, 2-delat, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, bakomliggande hyllplan, dekor av tandsnitt i krön, höjd ca 182, 140x31 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage
264742
Päivämäärä:
2014-09-15