Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, GRÄDDKANNA, DOSA med lock, silver, 1900-tal, höjd 4, 5-12 cm, vikt ca 403 g
Skålen med inskription, smärre bucklor
264757
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här