6 gustavianska stilstolar
2014-09-15
264759
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal, vitbemålade, rund ryggbricka med genombruten dekor, bronserade fleuroner, kopplade och kannelerade runda ben, lös sits, sitthöjd ca 44 cm
Fläckar, slitage