6 gustavianska stilstolar

6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar
6 gustavianska stilstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal, vitbemålade, rund ryggbricka med genombruten dekor, bronserade fleuroner, kopplade och kannelerade runda ben, lös sits, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar, slitage

264759

2014-09-15