6 gustavianska stilstolar
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal, vitbemålade, rund ryggbricka med genombruten dekor, bronserade fleuroner, kopplade och kannelerade runda ben, lös sits, sitthöjd ca 44 cm
Fläckar, slitage
264759
2014-09-15