Axel Kargel oljemål

Axel Kargel oljemål
Axel Kargel oljemål
Axel Kargel oljemål
Axel Kargel oljemål
Axel Kargel oljemål
Axel Kargel oljemål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): "Artisten Gustav Örn", signerad A Kargel 1923, olja på pannå, 28x20 cm
Proveniens: Konstnärens dotter

264773

2014-09-18