Axel Kargel gouache

Axel Kargel gouache
Axel Kargel gouache
Axel Kargel gouache
Axel Kargel gouache

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): Skogslandskap med vandrande par, signerad och daterad A Kargel 1931 Djurgården, gouache, 27x34 cm
Proveniens: Konstnärens dotter

264774

2014-09-18