Karmstolar Windsor

Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor
Karmstolar Windsor

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, Windsormodell, 1900-tal, betsat trä, spjälad ryggbricka, sitthöjd ca 44 cm

1 underrede med lagning

264776

2014-09-15