Spegellampett gustaviansk

Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk, för 2 ljus, träskuren dekor, förgylld, ljushållare av mässing, kvicksilverfolierat glas, 72x53 cm

Smärre skador och lagningar, mindre dekordelar saknas

264782

2014-09-16