Must de Cartier tank armbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, Tank de Vermeil, Must de Cartier, quartz, omkring 1990, boett i förgyllt sterlingsilver, krona med cabochonslipad safir, boett nr: 95633, 3 66001, originalspänne, diameter 21 mm

Ej funktionstestad, glas med repor, armband och boett med slitage

264793

2014-09-15