Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEGÉR, Fernand (1881-1955): efter, Komposition, signerad och daterad 41 i trycket, färgserigrafi , 27x16 cm
Gulnader
264794
2014-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här