Bordslampor Kina

Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, omgjorda perukstockar, porslin, Kina, 1900-tal, handmålad dekor i emaljfärger, motiv av antikviteter, totalhöjd ca 55 cm inklusive träsocklar

1 träsockel med skador

264795

2014-09-15