Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, omgjorda perukstockar, porslin, Kina, 1900-tal, handmålad dekor i emaljfärger, motiv av antikviteter, totalhöjd ca 55 cm inklusive träsocklar
1 träsockel med skador
264795
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här