Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GENBERG, Anton (1862-1939): Vattendrag i vinterskrud, signerad och daterad A Genberg 1911, olja på duk, ca 96x140 cm
264807
2014-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här