Ballif etsning

Ballif etsning
Ballif etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YANNICK, Ballif (Frankrike, född 1927): Planet, signerad och daterad -75, färgetsning, 57x76 cm

264816

2014-09-18