Arthur William Redgate oljemålning
Valmis
2014-09-19
264821
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
REDGATE, Arthur William (1860-1906): Sjölandskap, signerad A.W. Redgate, olja på duk, 31x46 cm