Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Ateljén med min vresiga kamin", signerad H Viksten -64S, olja på duk, 80x60 cm

Zustandsbeschreibung

264823

2014-09-19