Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Ateljén med min vresiga kamin", signerad H Viksten -64S, olja på duk, 80x60 cm
Zustandsbeschreibung
264823
2014-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner