Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖBERG, Charlotte (född 1955): Moirer - sköld, väggobjekt, signerad och daterad Charlotte Öberg 1989, bemålat papper på svärtat profilböjt trä, 185x57 cm
Skador
264824
2014-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här