Bålskål kanna och burk glas och metall

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅL, BURK med lock, KANNA, 1800-talets slut, rödtonat glas, metallock och underdelar till bålskålen och burken, bålskålens höjd 43 cm

Slitage

264830

2014-09-15