Klubbat för:
6 800 SEK
2 500 SEK
SPEGEL, sengustaviansk stil, 1800-tal, dekor av gipsmedaljong, delvis förgylld och blåbemålad, dekor av pärlstav, ca 76x40 cm
Kompletterad
264838
2014-09-15