Spegel sengustaviansk stil

Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 800 SEK

2 500 SEK

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1800-tal, dekor av gipsmedaljong, delvis förgylld och blåbemålad, dekor av pärlstav, ca 76x40 cm

Kompletterad

264838

2014-09-15