Devity oljemålning Venedig

Devity oljemålning Venedig
Devity oljemålning Venedig
Devity oljemålning Venedig
Devity oljemålning Venedig
Devity oljemålning Venedig
Devity oljemålning Venedig

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEVITY Antonio (1901-1993): Venedig, signerad, olja på duk, 49x68 cm, stämpel a tergo

264843

2014-09-18