Modelltåg Märklin

Modelltåg Märklin
Modelltåg Märklin
Modelltåg Märklin
Modelltåg Märklin
Modelltåg Märklin
Modelltåg Märklin

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

MODELLTÅG, 1950-tal, spår 0, Märklin, bestående av urverksdrivet tåg R880, 2 personvagnar, 2 godsvagnar, originalkartong medföljer

Funktioner ej testade, bruksslitage, kartongen med skador.

264844

2014-09-15