Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
MODELLTÅG, 1950-tal, spår 0, Märklin, bestående av urverksdrivet tåg R880, 2 personvagnar, 2 godsvagnar, originalkartong medföljer
Funktioner ej testade, bruksslitage, kartongen med skador.
264844
2014-09-15