Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av Fredrik V av Danmark, olja på duk, 75x62 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Zustandsbeschreibung
Dukskador,
264850
2014-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner