Porträtt av Fredrik V av Danmark

Klubbat för:

12 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av Fredrik V av Danmark, olja på duk, 75x62 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Zustandsbeschreibung

Dukskador,

264850

2014-09-18