Kvinnoporträtt
2014-09-18
264852
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kvinnoporträtt, olja på duk, 50x40 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Dukskador