Kvinnoporträtt

Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kvinnoporträtt, olja på duk, 50x40 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Dukskador

264852

2014-09-18