Knut Valinder oljemålning

Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALLINDER, Knut (1909-1987): Sträckande ejdrar i kustband, signerad Knut Vallinder, olja på duk, 80x68 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

264855

2014-09-18