Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARTA , 1700-tal, Norge, Homan, Tractus Norwegiae Danicus magnam dioeceseos Aggerhusiensis partem sistens. Nuremberg (J. B. Homann) 1729. ca 48x56 cm
Skador
264856
2014-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här