Karta Norge
2014-09-18
264856
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARTA , 1700-tal, Norge, Homan, Tractus Norwegiae Danicus magnam dioeceseos Aggerhusiensis partem sistens. Nuremberg (J. B. Homann) 1729. ca 48x56 cm
Skador