Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARTA , 1700-tal, Norge, Homan, Tractus Norwegiae Danicus magnam dioeceseos Aggerhusiensis partem sistens. Nuremberg (J. B. Homann) 1729. ca 48x56 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
264856
2014-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner