Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAULI, Georg (1855-1935): "Tunis", monogramsignerad, akvarell, 33x24 cm
Proveniens: Konstnärens familj
264870
2014-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här