Karta över Polen av de Wit

Karta över Polen av de Wit
Karta över Polen av de Wit

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DE WIT, Karta, Poloniae...gränskolorerad, 49x56 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Skador

264876

2014-09-18