Karta Jylland de Wit

Karta Jylland de Wit
Karta Jylland de Wit

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DE WIT, karta Jylland, ca 1680, gränskolorerad, ca 58x48 cm

Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Skador

264879

2014-09-18