Karta Irland av De Wit

Karta Irland av De Wit
Karta Irland av De Wit

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DE WIT, karta Irland, ca 1680, gränskolorerad, ca 72x50 cm

Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Skador

264882

2014-09-18