Georg Pauli akvarell
2014-09-19
264897
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Utö, monogramsignerad, akvarell, 11,5x17 cm
Proveniens: Konstnärens familj