Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAULI, Georg (1855-1935): På caféet, Sydländskt landskap, monogramsignerad, tusch, 21,5x27,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Skador: Skador
264906
2014-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här