Georg Pauli tusch

Georg Pauli tusch
Georg Pauli tusch

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): På caféet, Sydländskt landskap, monogramsignerad, tusch, 21,5x27,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Skador: Skador

264906

2014-09-19