Lars Florén oljemålning

Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLORÉN, Lars (1889-1979): "Vårmorgon", signerad L Florén, olja på duk, ca 81x54 cm

264917

2014-09-19