Emma Mulvad oljemålning

Emma Mulvad oljemålning
Emma Mulvad oljemålning
Emma Mulvad oljemålning
Emma Mulvad oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MULVAD, Emma (Danmark, 1838-1903) tillskriven: Blomsterstilleben, olja på duk, ca 40x33 cm

Duklagningar

264918

2014-10-04